KONST / Litografier / Färglitografi 15989124
nr 1598 9124
Arne Björkegren
(f. 1929), Sverige
"Gran Canaria2. Signerad, numrerad 219/360, daterad 1976. Färglitografi, bildmått: 18x32 cm, yttermått inklusive ram: 37x51 cm
Arne Björkegren, född 1929 i Stockholm, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 19 februari 2024
kl 19:57:28
18/2 13:01:05
100 kr
19/2 19:52:28
Arne Björkegren
Läs mer om Arne Björkegren